Dulce Bebita Eslovenia Tour!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o naši prelepi Dulce!
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Posvetila se bo glasbeni karieri

Go down 
AvtorSporočilo
Tamika
Dulce
Dulce



Število prispevkov : 473
Join date : 26/06/2009
Kraj : Con Dulce

Posvetila se bo glasbeni karieri Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Posvetila se bo glasbeni karieri   Posvetila se bo glasbeni karieri EmptyTor Jul 21, 2009 9:54 am

Dulce María je v kratkem intervjuju razkrila, kakšni so njeni načrti, ko se bo končalo snemanje telenovele Verano de Amor. Še enkrat je tudi zatrdila, da poslovilnega koncerta skupine v Mehiki ne bo.

Posvetila se bo glasbeni karieri Christiandulcemaria


Potem ko je bila dobra štiri leta polno zaposlena kot članica skupine RBD, se je Dulce za nekaj časa vrnila na male zaslone, saj je sprejela ponudbo producenta Pedra Damiána in v vlogi glavne junakinje igrala v telenoveli Verano de Amor. Po približno šestih mesecih pa se igralka in pevka vrača k svoji pravi ljubezni – glasbi. Televizijske zaslone bo za nekaj časa zapustila, saj se želi popolnoma osredotočiti na snemanje svojega prvega samostojnega albuma.

Kakšni so tvoji občutki glede odziva občinstva na telenovelo Verano de Amor?

"Zelo smo zadovoljni z odzivom. Vemo, da je bila ljudem telenovela zelo všeč, za njihovo podporo se jim lahko samo zahvalimo."

Imaš kakšno sporočilo za svoje oboževalce?

"Rada vas imam. Hvala za podporo, ki ste mi jo izkazali, za glasovanje za nominacije za premios juventud. Spremljali so me skozi celotno telenovelo, poznajo pesmi, vedno so prisotni. Ko vidim ljudi in njihove nasmehe, se zavem svojega dela."

Kakšni so tvoji profesionalni načrti zdaj, ko se snemanje telenovele približuje koncu?

"Pred kratkim sem podpisala pogodbo z glasbeno založbo za svoj album, ki bo izšel prihodnje leto. Prvič bomo sodelovali, zato sem prijetno vznemirjena."

Si kakšno pesem že posnela?

"Komaj sem začela spoznavati pesmi, pravzaprav iščem skladatelje in pripravljam vse, kar je potrebno za izid albuma."

Kakšen bo tvoj stil, bomo spoznali drugačno Dulce?

"Ne verjamem. Želim nadaljevati v popu, saj sem se v tej zvrsti veliko naučila. Lahko povem, da bodo pesmi čudovite."

Singel, ki si ga posnela z Akonom, je zelo priljubljen. Kako se počutiš?

"Ja, zelo je priljubljen. Zame je bilo delo z Akonom velika čast. Singel Beautiful je na njegovem albumu, mi je pa všeč, da ljudje uživajo v njem."

Zdaj, ko nisi več tako povezana z nekdanjimi RBD-jevci, kakšno imaš mnenje o njihovih karierah?

"Zelo sem vesela, da gre vsem zelo dobro. Maite in Poncha vidim zelo pogosto, saj sta tudi onadva na Televisi; s Christianom se veliko pogovarjam po telefonu. Iskreno povedano res skoraj nikoli ne vidim Christopherja, z Anahí pa si pošiljava sporočila, a jih imam zelo rada in jim želim najboljše. Prepričana sem, da bodo nihove kariere zelo uspešne."

Poslovilnega koncerta ne bo?

"Ne. Vsak je že zaposlen s svojimi projekti. Mislim, da je zdaj že nekoliko pozno. Vsi imamo svoje obveznosti in zdaj je že gotovo, da koncerta ne bo."

Bi ti bilo všeč, če bi ga imeli?

"V veliko veselje bi mi bilo končati projekt s koncertom v Mehiki. Konec koncev je to naša država in tukaj so naši oboževalci, a žal nismo imeli te píriložnosti."

Imaš kakšne načrte, povezane s televizijo?

"Zaenkrat ne. Popolnoma se bom osredotočila na glasbo, s čimer se zelo rada ukvarjam. Obožujem petje in mislim, da je prišel trenutek, ko bom delala več na glasbeni kot na igralski karieri. Želim se dobro pripraviti na izid svojega albuma, ki bo nedvomno kmalu tukaj."


Ko se bo snemanje telenovele Verano de Amor končalo, bo svojo igralsko kariero začasno postavila na stranski tir.


Vir: rbd.si
Nazaj na vrh Go down
https://dulce-bebita-slotour.slovenianforum.com/forum.htm
 
Posvetila se bo glasbeni karieri
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Dulce Bebita Eslovenia Tour! :: Vse o Dulce Marii :: Novice-
Pojdi na: