Dulce Bebita Eslovenia Tour!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o naši prelepi Dulce!
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Sveže novice

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Tamika
Dulce
Dulce



Število prispevkov : 473
Join date : 26/06/2009
Kraj : Con Dulce

Sveže novice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sveže novice   Sveže novice EmptySob Jul 25, 2009 3:48 pm

Tukaj lepite sveže novičke o Uckera.
Nazaj na vrh Go down
https://dulce-bebita-slotour.slovenianforum.com/forum.htm
Dulce Bebita
DBET Novinar
DBET Novinar
Dulce Bebita


Število prispevkov : 46
Join date : 28/07/2009

Sveže novice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sveže novice   Sveže novice EmptySre Jul 29, 2009 8:39 am

Ucker se je pogovarjal z oboževalci

Nekdanji član skupine RBD Christopher Uckermann je v spletnem pogovoru odgovoril na nekaj vprašanj svojih zvestih oboževalcev.

Sveže novice 60314211

Christopher se je poklonil kralju popa Michaelu Jacksonu.
Boš za pesem Light Up The World Tonight posnel videospot?
"To pesem sem napisal prejšnje leto in jo tudi zapel na zadnjih koncertih skupine RBD, a uradnega videospota ne bom posnel. Obstaj en video na spletu, ki bo tudi ostal edini."

Najboljši kraj, kjer se lahko umakneš pred paparaci?
"Ciudad de México."

Lahko razkriješ kakšno podrobnost o tvojem filmu o potresu leta 1985 v Mehiki?
"Lani sem iskal scenarij in sem našel enega, ki govori o povezanosti, ki se je vzpostavila med Mehičani, nekaj, kar se ni zgodilo vse od mehiške revolucije. Igram klovna, ki se posveča zabavanju otrok."



Ucker se pred paparaci umakne v Mehiko. Zdaj, ko si spoznal svet sedme umetnosti, katero bi raje videl v vlogi protagonistke: Maite, Dulce ali Anahí?
"Nisem režiser, gre za velik projekt, a so vse tri zelo dobre igralke, tako da bi moral videti njihovo interpretacijo, da bi videl, katera je najbolj primerna."

Kaj boš nosil na rdeči preprogi Premios Juventud?
"Nosil bom modro-belo retro obleko. Rad eksperimentiram, čeprav me potem kritizirajo, a mi je za to vseeno."

Nominiran si v različnih kategorijah za Premios Juventud, kot naprimer v kategoriji Qué rico se mueve, v kateri tekmuješ proti Chayanne, Rickyju Martinu in Dulce Maríi. Misliš, da plešeš bolje kot oni?
"Drugače, saj ima vsak svoj stil. Upam, da bom zmagal, če ne, pa nič hudega."

Po čem se spominjaš Michael Jacksona?
"Je velik glasbeni vpliv, sodeloval je s Quincyjem Jonesom, ki je glasbeni genij, kar je bil tudi Michael. Morda so ga nekateri kritizirali, a jaz ga še vedno podpiram, saj je imel prevelike sanje za naš čas."

Vir: rbd.si
Nazaj na vrh Go down
 
Sveže novice
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Sveže novice
» Sveže novice
» Sveže novice
» Sveže novice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Dulce Bebita Eslovenia Tour! :: Ostali člani RBD-ja :: Christopher Uckermann-
Pojdi na: